هدفون بیتس مدل SOLO HD - مادربزرگ اوباما: می‌خواهم مسلمان بمیرم +عکس

مادربزرگ اوباما: می‌خواهم مسلمان بمیرم +عکس

نویسنده : محسن لطفی چهارشنبه 2 اردیبهشت 1388 11:47 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

به گزارش شبکه ایران تلاش یک کلیسای پروتستان واقع در کنیا برای تغییر دین مادربزرگ "باراک اوباما" رییس‌جمهور آمریکا که مسلمان است ناکام ماند.

خبرگزاری قرانسه در گزارشی آورده است: یکی از نمایندگان جامعه مسلمانان کنیا امروز دوشنبه اعلام کرد: یکی از کلیساهای پروتستان در تلاش بوده است تا "ساره" مادربزرگ کنیایی و مسلمان "اوباما" را برخلاف میل باطنی او مسیحی کند.
شماری از نزدیکان مادربزرگ اوباما نیز در گفتگو با خبرگزاری فرانسه اعلام کرده‌اند یکی از کلیساهای پروتستان در منطقه "کیسیمو" واقع در غرب کنیا "ساره اوباما" را برای شرکت در مراسمی مذهبی حود در روز شنبه که قرار بود وی در این مراسم تغییر دین دهد دعوت کرده بودند که "ساره اوباما" که در روستای دورافتاده کوگلو به "ماما ساره" معروف است با ابراز تعجب از این دعوت آن را رد کرده است.

 5487

"شیخ محمد خلیفه" از اعضای شورای روحانیون و وعاظ کنیا در این باره اعلام کرد: من از این تلاش دین مسیحیت که قصد دارد افراد را به زور و اجبار مسیحی کند متاسفم .
وی ضمن تحریک‌آمیز دانستن اقدام این کلیسیا اعلام کرد که چرا این تلاش فقط درقبال مادر بزرگ اوباما صورت گرفته و چرا این تلاش قبل از انتخاب اوباما انجام نشد و  5487آیا انها این زن را پیش از انتخاب شدن نوه اش در آمریکا نمی‌شناختند؟
"سعید اوباما" برادر ناتنی "باراک اوباما" نیز اعلام کرد: کشیشان این کلیسا با مراجعه به "ساره اوباما" به او اعلام کرده بودند که وی می‌تواند مسیحی شود.
وی در ادامه و در گفتگو با خبرگزاری فرانسه تاکید کرده است: "ماما ساره‌" مسلمان متولد شده است و قصد دارد مسلمان بمیرد. مساله تغییر دین او نیز اصلا مطرح نیست.
خبرگزاری فرانسه در ادامه گزارش حود آورده است که "ساره اوباما" سال 2006 پس از دیدار "باراک اوباما" از کنیا و به ویژه حضور او در روستای دورافتاده "کوگلو" به شهرت رسید. این روستا پس از پیروزی اوباما در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در نوامبر سال 20087 به یکی از جاذبه‌های گردشگری تبدیل شد.

دولت کنیا ماه گذشته "کوگلو" را به عنوان یکی از مناطق میراث ملی ثبت کرده است."ساره اوباما" سومین همسر پدربزرگ "باراک اوباما" است او و باراک اوباما هیچ ارتباط خونی با هم ندارند اما "باراک اوباما" او را به مانند مادربزرگ واقعی خود می‌داند.منبع:
http://mohajer2009.mihanblog.com

آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات