هدفون بیتس مدل SOLO HD - مطالب اردیبهشت 1388

مادربزرگ اوباما: می‌خواهم مسلمان بمیرم +عکس

نویسنده : محسن لطفی چهارشنبه 2 اردیبهشت 1388 11:47 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

به گزارش شبکه ایران تلاش یک کلیسای پروتستان واقع در کنیا برای تغییر دین مادربزرگ "باراک اوباما" رییس‌جمهور آمریکا که مسلمان است ناکام ماند.

خبرگزاری قرانسه در گزارشی آورده است: یکی از نمایندگان جامعه مسلمانان کنیا امروز دوشنبه اعلام کرد: یکی از کلیساهای پروتستان در تلاش بوده است تا "ساره" مادربزرگ کنیایی و مسلمان "اوباما" را برخلاف میل باطنی او مسیحی کند.
شماری از نزدیکان مادربزرگ اوباما نیز در گفتگو با خبرگزاری فرانسه اعلام کرده‌اند یکی از کلیساهای پروتستان در منطقه "کیسیمو" واقع در غرب کنیا "ساره اوباما" را برای شرکت در مراسمی مذهبی حود در روز شنبه که قرار بود وی در این مراسم تغییر دین دهد دعوت کرده بودند که "ساره اوباما" که در روستای دورافتاده کوگلو به "ماما ساره" معروف است با ابراز تعجب از این دعوت آن را رد کرده است.

 5487

"شیخ محمد خلیفه" از اعضای شورای روحانیون و وعاظ کنیا در این باره اعلام کرد: من از این تلاش دین مسیحیت که قصد دارد افراد را به زور و اجبار مسیحی کند متاسفم .
وی ضمن تحریک‌آمیز دانستن اقدام این کلیسیا اعلام کرد که چرا این تلاش فقط درقبال مادر بزرگ اوباما صورت گرفته و چرا این تلاش قبل از انتخاب اوباما انجام نشد و  5487آیا انها این زن را پیش از انتخاب شدن نوه اش در آمریکا نمی‌شناختند؟
"سعید اوباما" برادر ناتنی "باراک اوباما" نیز اعلام کرد: کشیشان این کلیسا با مراجعه به "ساره اوباما" به او اعلام کرده بودند که وی می‌تواند مسیحی شود.
وی در ادامه و در گفتگو با خبرگزاری فرانسه تاکید کرده است: "ماما ساره‌" مسلمان متولد شده است و قصد دارد مسلمان بمیرد. مساله تغییر دین او نیز اصلا مطرح نیست.
خبرگزاری فرانسه در ادامه گزارش حود آورده است که "ساره اوباما" سال 2006 پس از دیدار "باراک اوباما" از کنیا و به ویژه حضور او در روستای دورافتاده "کوگلو" به شهرت رسید. این روستا پس از پیروزی اوباما در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در نوامبر سال 20087 به یکی از جاذبه‌های گردشگری تبدیل شد.

دولت کنیا ماه گذشته "کوگلو" را به عنوان یکی از مناطق میراث ملی ثبت کرده است."ساره اوباما" سومین همسر پدربزرگ "باراک اوباما" است او و باراک اوباما هیچ ارتباط خونی با هم ندارند اما "باراک اوباما" او را به مانند مادربزرگ واقعی خود می‌داند.منبع:
http://mohajer2009.mihanblog.com

آخرین ویرایش: - -

عکس: مقبره باشکوه صدام!؟

نویسنده : محسن لطفی چهارشنبه 2 اردیبهشت 1388 11:37 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

 5487

Persianv.com At site
Persianv.com At site
Persianv.com At site
Persianv.com At siteمنبع:
http://mohajer2009.mihanblog.com

آخرین ویرایش: - -

ایرانی ها از امریکایی ها باهوش ترن

نویسنده : محسن لطفی چهارشنبه 2 اردیبهشت 1388 11:15 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  


 5487

سه نفر آمریكایی و سه نفر ایرانی با همدیگر برای شركت در یك كنفرانس می رفتند. در ایستگاه قطار سه آمریكایی هر كدام یك بلیط خریدند، اما در كمال تعجب دیدند كه ایرانی ها سه نفرشان یك بلیط خریده اند.

یكی از آمریكایی ها گفت: چطور است كه شما سه نفری با یك بلیط مسافرت می كنید؟ یكی از ایرانی ها گفت: صبر كن تا نشانت بدهیم.همه سوار قطار شدند. آمریكایی ها روی صندلی های تعیین شده نشستند، اما ایرانی ها سه نفری رفتند توی یك توالت و در را روی خودشان قفل كردند. بعد، مامور كنترل قطار آمد و بلیط ها را كنترل كرد. بعد، در توالت را زد و گفت: بلیط، لطفا! بعد، در توالت باز شد و از لای در یك بلیط آمد بیرون، مامور قطار آن بلیط را نگاه كرد و به راهش ادامه داد.آمریكایی ها كه این را دیدند، به این نتیجه رسیدند كه چقدر ابتكار هوشمندانه ای بوده است.بعد از كنفرانس آمریكایی ها تصمیم گرفتند در بازگشت همان كار ایرانی ها را انجام دهند تا از این طریق مقداری پول هم برای خودشان پس انداز كنند.

وقتی به ایستگاه رسیدند، سه نفر آمریكایی یك بلیط خریدند، اما در كمال تعجب دیدند كه آن سه ایرانی هیچ بلیطی نخریدند. یكی از آمریكایی ها پرسید: چطور می خواهید بدون بلیط سفر كنید؟ یكی از ایرانی ها گفت: صبر كن تا نشانت بدهم.


سه آمریكایی و سه ایرانی سوار قطار شدند، سه آمریكایی رفتند توی یك توالت و سه ایرانی هم رفتند توی توالت بغلی آمریكایی ها و قطار حركت كرد. چند لحظه بعد از حركت قطار یكی از ایرانی ها از توالت بیرون آمد و رفت جلوی توالت آمریكایی ها و گفت: بلیط، لطفا!!!!!!منبع:
http://mohajer2009.mihanblog.com

آخرین ویرایش: - -

کشتارگاه مار وتمساح ها

نویسنده : محسن لطفی چهارشنبه 2 اردیبهشت 1388 11:03 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  منبع:
http://mohajer2009.mihanblog.com

آخرین ویرایش: - -

شناختن کارتهای گرافیک تقلبی از اصل

نویسنده : محسن لطفی سه شنبه 1 اردیبهشت 1388 10:14 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

شناختن کارتهای گرافیک تقلبی از اصل
برای شناختن کارتهای گرافیکی تقلبی از اصل راههای گوناگونی وجود دارد ولی بد ترین کارتهای گرافیکی تقلبی، کارتهایی هستند که حافظه گرافیکی آنها کمتر از حدی که رویشان نوشته باشند و برای همین منظور کارت گرافیک TNT2 را مورد بررسی قرار می دهیمکارت گرافیک Model M64 TNT2 این کارت گرافیک ها داری 32 گابایت حافظه نیستند و در حقیقت دارای 16 مگابایت حافظه هستند که با بعضی از روش ها و تغییر در کارت گرافیک های 16 مگابایتی انجام می شود وبهترین راه برای فهمیدن این موضوع این است که بگذارید خود ویندوز ایکس پی این کارت گرافیک را بشناسد و شما Driver مربوط به این کارت را نصب نکنید و خواهید دید که ویندوز ایکس پی این کارت گرافیک را 16 مگابایت می شناسد. روش دیگری هم وجود دارد که از حافظه واقعی این کارت های گرافیکی مطلع شوید و آن این است که بعد از نصب برنامهPower DVD XP به منوی استارت بروید و سپس به قسمت Cyber link Power DVD رفته و گزینه System Diagnostic را انتخاب کنید و سپس diagnostic را بزنید و این برنامه بعد از چند دقیقه با تست کردن کارت گرافیک شما حافظه حقیقی کارت گرافیکتان را نشان می دهد.در آخر هم باید بگویم که در حال حاظر کارت گرافیک های Geforce & Radeon 7000 تقلبی هم در بازار زیاد یافت می شود پس قبل از خرید کارتگرافیک های Geforce حتما آنها را با برنامه System Diagnostic که به همراه برنامه Power DVD XP عرضه می شود مورد بررسی قرار دهید ، همچنین برای اینکه از کارتهای ATI خیالتان راحت باشد از مدلهای GigaByte که توسط شرکت آواژنگ گارانتی شده اند استفاده کنید که یک یا چند بازی و Power DVD 5.0 را نیز همراه دارند.این را هم بدانید که من تبلیق نمی کنم بلکه بعد از اینکه به سایت www.gigabyte.com/tw سر زدم متوجه شدم که تنها نمایندگی این شرکت در ایران آواژنگ می باشد


منبع:
http://mohajer2009.mihanblog.com

آخرین ویرایش: - -

به خاطر فقر خانواده، بازیگر خردسال «میلیونر زاغه‌نشین»فروخته می‌شود!!

نویسنده : محسن لطفی سه شنبه 1 اردیبهشت 1388 09:52 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  


بازیگر خردسال فیلم برنده اسكار «میلیونر زاغه‌نشین» به علت فقر شدید خانوادگی به خانواده دیگری فروخته می‌شود.
«روبینا علی» بازیگر خردسال هندی كه در فیلم «میلیونر زاغه‌نشین» نقش دوران كودكی شخصیت «لاتیكا» را بازی كرد، با تصمیم پدرش به خانواده‌ای دیگر فروخته می‌شود.
«رفیق قریشی» پدر«روبینا» قصد دارد با فروختن وی به مبلغ 400 هزار دلار، خانواده‌اش را از محله‌های زاغه‌نشین بمبئی خارج كند.
به گزارش فرانس‌پرس،فیلم «میلیونر زاغه‌نشین» ساخته‌ «دنی بویل» در مراسم اسكار 2009 موفق به كسب هشت جایزه از جمله بهترین فیلم شد.
تمامی بازیگران خردسال این فیلم در مراسم اسكار حضور داشتند و پس از بازگشت به بمبئی با استقبال بی‌نظیر مردم هند مواجه شدند.
سازندگان این فیلم تحسین‌شده اوایل هفته مبلغ 500 هزار پوند به كودكان فقیر بمبئی كمك انسان‌دوستانه كردند.
 5487


منبع:
http://mohajer2009.mihanblog.com

آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic