هدفون بیتس مدل SOLO HD - مطالب مهر 1388

مشاوران رئیس‌جمهور از امیر قویدل در بیمارستان عیادت كردند

نویسنده : محسن لطفی دوشنبه 6 مهر 1388 09:32 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

مهدی كلهر و جواد شمقدری مشاوران رئیس‌جمهور از امیر قویدل، كارگردان سینمای ایران در بیمارستان عیادت كردند. به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی هیأت اسلامی هنرمندان، مهدی كلهر مشاور رییس جمهور در امور اطلاع رسانی و رسانه و جواد شمقدری مشاور رییس جمهور در امور هنری ، عصر دیروز با حضور در بیمارستان میلاد بیمارستان، از فیلمساز مطرح كشورمان امیر قویدل كه مدتی است به دلیل عارضه قلبی بستری است، عیادت كردند.
كلهر و شمقدری ضمن گفت‌وگو با قویدل درباره فعالیت‌های اخیر هنری‌اش و چگونگی بیماری‌اش، وضعیت فعلی و كیفیت و مراحل درمان او را جویا شدند.
امیر قویدل با تشكر از كلهر نماینده رییس جمهور در صدا و سیما و شمقدری مشاور هنری دكتر احمدی نژاد به خاطر توجه و عیادت‌شان از یك كارگردان قدیمی سینما، توجه بیشتر مسئولان به جایگاه هنرمندان به عنوان سرمایه‌های فرهنگی كشور را خواستار شد و اظهار امیدواری كرد به‌زودی از تخت بیمارستان پایین آمده و پشت دوربین سینما بایستد. سایت رسمی طرفداران تیم استقلال
كلهر نیز ضمن تجلیل از آثار سینمایی این فیلم ساز پیشكسوت گفت: ساموئل خاچیكیان سینما را خوب می‌شناخت و به تبع او، امیر قویدل نیز شناختی ظریف و دقیق از سینما دارد كه در آثارش نیز مشهود است.
جواد شمقدری نیز با اشاره به برخی فیلم های قویدل مثل «ترن»، «كوچك جنگی» و… گفت: این فیلم‌ها هم‌چنان پس از سال‌ها جزو آثار شاخص سینمای ایران مطرح هستند.
شمقدری هم چنین در پایان و در ادامه این سخن قویدل كه گفت هنوز فیلم دلم را نساخته‌ام، اظهار كرد انشاءالله آقای قویدل با دعای خیر مردم، هنرمندان و دوستدارانش به زودی بهبودی كامل یافته و فیلمی را كه دوست دارد خواهد ساخت.
 5487
منبع : فارسآخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic